turkish
turkish

Hakkımızda

Yurtdışı Fuarcılık hizmetinin bir nevi özeti bize göre budur;

Fırsatları algılayacak birikime ve öngörüye sahip olmak, fırsatları görmek, fırsatları bu fırsatlardan yararlanabilecek olanlara gösterebilmek, fırsatları değerlendirebilmek, müşterilerimizi fırsatlardan yararlandırırken bunu sorunsuz, en az masraf, en az çaba ve en az zaman kaybı ile başarabilmek.

Bunların bilincindeyiz…

Senegal atasözünün dediği gibi, ‘’Tanrı’nın yolladığı fırsatlar uykuda olanları uyandırmaz. ‘’ fırsat kaçtı mı çok uzağa kaçıyor…

Fırsatların değerini biliyoruz. Ve sizin adınıza fırsatların takipçisiyiz… Bütün bunlar için;

Yurtiçi ve yurtdışı fuarcılıktaki 15 yılı aşan fuarcılık tecrübemize güveniyoruz. Türkiye’nin ihracatında en ön sıralara gelen moda, tekstil, yapı, otomotiv vb. bir çok sektörün ihracattaki başarı öykülerinin içinde yer almış olmamıza; süreç boyunca yurtdışı fuar organizasyonlarından edindiğimiz tüm tecrübe ve birikimle elimizde oluşan Yol Haritaları’na güveniyoruz.

Neye İnanıyoruz ?

Doğru Yol Haritaları ve yurtdışı fuar organizasyonlarından edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimizi Kozmetik, Temizlik, Sağlık, Medikal vb. gelişme potansiyeline inandığımız sektörlere aktararak; bu sektörlerin ihracat pazarlarının hızlı bir şekilde artacağına, bu sektörlerin uluslarararası pazarlarda markalaşacağına, ve hızlı bir şekilde büyüyerek Türkiye’nin ihracatında diğer güçlü sektörlerde olduğu gibi ön sıralara yükseleceğine inanıyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörlerin rekabet koşullarını doğru tahlil edecek tarzda sektörel uzmanlaşmaya, uzun soluklu, resmin tamamını gören, markalaşmayı öncelleyen stratejilere inanıyoruz.

Pazar seçimlerimizi, çalışmalarımızı bu doğrultuda planlayıp; MAJOR-EXPO olarak bütün ekibimizle işimizi ciddiye alıyoruz.